Jdi na obsah Jdi na menu
 


15 tipů, jak na něj!

10. 12. 2010

15 tipů, jak na něj!

Máš ve škole new objev a potřebuješ, aby vzal tvou existenci konečně na vědomí! Zkus nějaký z 15-ti triků jak na něj!

1) Origoš styling...

Snaž se svým stylem oblékání malinko odlišit od ostatních holek. Důvod? Zaujmeš! Kluci si spíš všimnou holky v křiklavém tričku než šedé myšky zapnuté až po bradu v mikině s kapucou. Připni si kytku do vlasů, zachrasti na idola náramky, nasaď si mega sluneční brýle... Tak co, jaký ,,zvýrazňovač" zvolíš ty?

2) Buď singl girl!

Chceš, aby tě kluci balili? Pravidlo Nr.1: Nechoď s žádným klukem! Jakmile totiž s někým jsi, logicky se ti budou týpci vyhýbat obloukem a obzvlášť tehdy, pokud s tvým miláčkem kámoší!Jsi singl baba a chceš svému objevu pokec s tebou výrazně usnadnit? Zkus se občas vytrhnout z hloučku svých ,,bodyguardek", ať se k tobě přes tvou kámoší bariéru prokouše:)

3)Jeden úsměv, prosím...

Všimla sis, že se směrem k tobě dívá pěkný, neznámý kluk? Neuhýbej hned pohledem, ale radši se mu podívej pěkně zpříma do očí a usměj se na něj. Někdy stačí vyslat jen jediný sympa úsměv a uvidíš, jak se jeho nohy a následně i city dají do pohybu směrem k tobě!

4) Použij řeč těla!

Koukni na sebe - očima lustruješ vzorek na koberci, záda máš nahrbená, jako kdybys čekala velbloudí mládě, a ruce sis nepřístupně překřížila na prsou... Takhle teda můžeš na flirt rovnou zapomenout, protože tímhle stylem oslníš maximálně důchodkyni! Změň svou pózu na víc free, no šup, šup...

5) Pohrávej si s vlasy!

Nejvíc sexy na kluky zapůsobíš, když využiješ k flirtu i své háro. Kluci zbožňují dlouhovlásky, kterým vlasy neposedně padají do obličeje a ony si je musí pořád dokola zastrkávat za uši. Zkus to taky! Když se bavíš s idolem, natáčej si pramen vlasů na prst, přehoď si hřívu na jedno rameno nebo ji nech rozhozenou na zádech - to v případě, že je ti pan Božský v patách:-)

6) Buď jako sluníčko!

Tohle ti půjde samo. Stačí si vybavit nějakou veselou letní story a tvoje pusina se ti při prímovní vzpomínce už sama od seme určo roztáhne od ucha k uchu. Zkus to! Rozesmátá tvářička je sympaticky nakažlivá.

7) Upusť zmrzku!

Zdá se ti to jako pošetilý tip, jak upoutat pozornost luxus borce? Právě naopak! Pár kaček, které utratíš za sladkou pochoutku, se ti ukáže jako tvoje nejlepší investice! Až zahlédneš před sámoškou new objev a zatoužíš s ním dát řeč, upusť před jeho očima ,,omylem" zmrzku na zem a naoko smutni. Jestli nemá srdce z kamene, dalšího nanuka máš od něj gratis!

8) Řekni, co si fakticky myslíš!

Snad nic kluka neprudí víc než holka, která na všechno jen souhlasně přikyvuje, nikdy sama nevymyslí žádný program a na každý náhor ,,pána tvorstva" mu jen souhlasně pípne: ,,Ano, prosím!" Když se ti někdo líbí, neznamená to, že se musíte shodnout úplně ve všem, takže to s tím souzněním zase nijak nehroť, ju?

9) Ukaž nohy!

Schováváš se pořád v džínách a vidět tě v sukni se rovná téměř státnímu svátku? Veeelká chyba! Ne, že by džíny neplatily za dostatečně šmrncovní ohoz, ale tvoje odhalené nohy budou každému klukovi připadat ještě mnohem šmrncovnější, vsaď se!

10) Lákni si nehty!

Někteří kluci si u sebe sice na ,,hygošku" moc nepotrpí, ale u holek? jóóó, to je jiná! Co naplat, od nás se ten náznak dokonalosti holt tak trochu očekává a mít upravené tlapky je prostě základ! Navíc - když si je lákneš třeba na vínovo, můžeš se rukama vrtat klidně i v záhonku, a nikdo stejně nic nepozná, buď bez obav:-)

11) Buď spokojená sama se sebou!

Abys na týpka udělala super dojem, musíš se nejdřív zalíbit sobě. Z toho plyne: Neobouvej se do dvaceticentimetrových podpatků, pokud se v nich necítíš ,,gut", a taky se neoblékej do minisukně a nenos maxi výstřich, pokud jsi z něj v křeči. Takhle nikoho neklofneš, ale spíš odradíš, to bacha!

12) Zachovej klídek

Tajemství přitažlivosti spočívá i ve vnitřním klidu, který nevědomky vyzařuješ. Nemysli si, že se kluci nejvíc zamilovávají do holek, kterých je všude plno. Někdy je spíš zaujme záhadná kráska v koutě...

13) Dovol mu hrát si na bodyguarda!

Každému klukovi se líbí, když může svou vysněnou lásku ochraňovat před celým světem. Týpci prostě potřebují cítit, že jejich mužnou náruč potřebuješ, protože bys jinak nejspíš zahynula v horách a nebo by tě odvála vánice, chápeš? V každém klukovi se proto snaž vyvolat tenhle pocit. Ukojíš tím mužské sebevědomí!

14) Trik s červenou barvou...

Každá barva nějak působí na okolí. Víš, co signalizuje červená? Ta lidi rozpálí! Skoč občas do žhavě rudého trička. Idola tím zaručeně rozvášníš:-)

15) Hlídej si hlas!

Holkám se někdy stává, že v přítomnosti hezkého kluka znervózní, a aby zakryly trému, začnou žvatlat páté přes deváté nebo nechtěně nasadí vyšší a pisklavější polohu hlasu. S tím, že ti hlas  trémou přeskočí, asi nic neuděláš, ale na to neustálé mluvení si dej pozor. Radši se kluka vyptávej na něj, tak zapůsobíš líp...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jakždy kluk je jiny

(katynka, 29. 1. 2013 15:01)

každy kluk je jiny a každy kluk nechce tu samou holku bud jaka jsi nehraj si na nic a pak najdeš toho praveho

ale

(Nelis_cool_, 22. 2. 2012 14:00)

ale momentík každej kluk je jinej to prosdtě nejde

ne

(adísek, 7. 2. 2012 16:40)

tohle není good já to zkusila a jen mi to udělalo problémy!Jaká píča to psala?Kterákurva v\jebaná

Re: ne

(blabla, 21. 2. 2012 16:21)

Tk si to udělala blbě mě to vyšlo