Jdi na obsah Jdi na menu
 


co chtějí kluci ve věku...

30. 10. 2009

Co chtějí kluci ve věku...

 

10-13 let

Jen kamarádství

Kluci v tomhle věku holky ještě nevnímají jako oběkty touhy! Vrchol sblížení je pro ně třeba jít společně ze školy nebo nanejvýš do kina. Nic víc od nich zatím nečekej, protože  holky začnou brát vážně až za nějaký ten čas! Lítání po parku s kámošema nebo souboj na playstationu je pro ně milionkrát zábavnější než někde randit s holkama!

Doba případného chození: jeden den až jeden měsíc

Stav: držení se za ruce

 

14-15 let

Nenápadné sbližování

Tihle kluci sice už mají jisté představy, jak by takové chození mělo vypadat, ale sbližování s holkama je pro ně pořád španělská vesnice! Usilovně přemýšlí dnem i nocí, jak to udělat, aby si jich vysněná holka všimla! A výsledek bývá takový,  že se na sebe snaží jakýmkoli způsobem upozornit. Což může být někdy docela legrační! Sblížit se s takovým klukem můžeš nejlíp, když vyrazíte společně ven s partou.

Doba trvání vztahu: týden až pár měsíců

Stav: líbání

 

16-17 let

První láska s velkým L

Teď už většinou mají za sebou první zkušenosti s láskoua začínají se jim objevovat první vousy :-) Tvůj idol se čím dál víc zajímá o to, jaká doopravdy  jsi, a stačí mu jen pár letmých setkání, aby se do tebe šíleně zbláznil. Je pro něj důležité mít se svojí holkou společné zájmy a nejlépe i kámoše. Když spolu začnete chodit, může to být už docela vážné!

Doba trvání vztahu: pár týdnů až několik let

Stav: petting

 

18 let a starší

Vážný vztah

V tomto věku kluci opravdu dospívají a všechno, co se týká citových záležitostí, berou smrtelně vážně! Jsou o dost samostatnější než dřív a pečlivěji si vybírají, s kým se budou bavit, natož s kým budou chodit. Je také běžné, že chodí s holkama přibližně stejněho věku, jako jsou oni, protože sex je pro ně už úplně normální součástí vztahu!

Soba trvání vztahu: měsíc až několik let

Stav: sex

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

láska

(gabča, 18. 6. 2012 18:02)

Já si myslím že i holky s věkem 10-ti let se můžou vážně zamilovat . A myslím si že se jim to může i velice dařit a i líbit .
Například já : Já jsem se zamilovala a máme se rádi prostě spolu chodíme a to mi je jenom 10 .Můj kluk se jmenuje Matyáš Kulich , ale já mu říkám Maty .Je moc milí a hodný máme se rádi a to je hlavní.

OBÍHÁM

(p-pucicek1998, 2. 1. 2010 16:03)

obíhám.....a ještě, fakt bezva článek