Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mrkni mu do očí!

31. 10. 2009

Mrkni mu do očí!

Víš jakou má barvu očí?

Čokoládové

Tak tohle je bingo! Opravdová výhra! Za čokoládovýma očima se totiž ukrývá kluk s maximálním sex-appealem - prostě dokonalý milenec, až na to jednou mezi vámi dojde. Kluci s tmavohnědýma očima v sobě mají ohnivý temperament, který se projeví vždy, když usilují o nějakou holku. Současně jsou ale věrní, něžní a rádi se mazlí. To je kombinace k nakousnutí, co? Nastav si proto radar na čokoládičky!

 

Modré

Věčné dítě! Víš, že všechny děti přicházejí na svět s modrýma očima nebo v nich mají aspoň modravý nádech? A víš, proč to tak je? Protože modrá působí ze všech barev očí nejroztomileji, a příroda se tak postarala o to, aby maminy měly svoje mimča ještě radši. Modré oči tedy spoléhají na náš mateřský instinkt. ,,Modrásci" jsou navíc hodně citliví, upřímní a gentlemani od přírody! A té romantiky, co vymyslí!

 

Modrozelené

Chceš zažít spoustu legrace? Pak se mrkni po broučkovi s modrozelenýma očima. Za tuto barevnou kombinací se většinou skrývá kluk s velkým  smyslem pro humor. Proto má často ve škole i v partě pověst klauna a baviče, ktetý nezkazí žádnou psinu, naopak každou vymyslí! Přesto nebere nic na lehkou váhu, nedělá si legraci z vážných věcí a ví, co to je, plnit sliby a povinnosti. Je na něj spoleh!

 

Zelené

Zelená barva očí je magická. Kluci s takovýma očima umí s láskou a flirováním hotová kouzla a holky si dokážou omotat kolem prstu jako málokdo. Navíc se ve vztahu nebo v kamarádství se ,,zelenoočkem" nebudeš nikdy nudit, i když jeho spontánní nápady nemusí vždy končit happy-endem. Ale i to za to vzrůšo stojí! Chceš dobýt zelenookého? Dej mu najevo, že tě baví! Ale pozor  - nesnáší přistřihnutá křídla!

 

Šedomodré

Ocelově modré oči s nádechem šedi můžou působit chladně, ale jen zřídkakdy se za nimi skrývá kluk, který by nebyl citlivý. O hodně víc vypovídá tato barva o povaze plné extrémů i když je tvůj miláček úděsný žárlivka, sám klidně pošilhává po jiných. A s tím se každá z nás nesmíří. Plusové body získávají šedomodrooci za romantiku - ta je totiž u nich hodně vyvinutá. A nevýhoda? Meganaivita!

 

Oříškové

Tady máš co do činění se zdrženlivějším typem kluka! Je totiž chycený do pasti stydlivosti a možná pak působí trochu nudně. Ale skrývá se v něm touha po malém dobrodružství, která čeká jen a jen na to, až ji bude moct realizovat, a protože si ,,oříšci" hóóódně vybírají, do koho se zamilují, není to snadná věc. Na prvním rande bude zřejmě málomluvný, ale zapamoatuje si všechno, co mu o sobě řekneš ty!

 

Šedozelené

Kluci s takovýma očima jsou přímo magnetem pro holky! Proč? Protože jsou na jednu stranu velmi citliví a ( sladce! ) nešikovní a na druhou stranu rádi občas vystrčí růžky a zahrají si na drsňáka (což je cool! ). Bohužel o své přitažlivosti moc dobře vědí a taky toho umí parádně využít! Proto by ses měla svému vysněnému občas zhluboka zadívat do očí, než se k němu připoutáš, a případně si na něj dát bacha!

 

Zelenohnědé

Zelená v této kombinaci zastupuje ohnivou vášnivost, hnědá změnu.  Kluci s touhle barvou očí mají tedy odvahu do všeho nového, ale při tom nikdy neztrácejí nadšení pro svou lásku. Ve vztazích jsou nápadití a svou holku si umějí fakt rozmazlovat. To samé ( rozmazlování ) ale taky očekávají. S tímhle týpkem si ve vztahu užeješ, pokud tedy ráda nejen bereš, ale i dáváš!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ááá

(Lenka, 5. 7. 2010 18:58)

zase se někdo nudil a vymyslel další kachnu, aby byl zajímavý... (nebo spíš zajímavá???)