Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poradna

Pokud by jste potřebovali s něčím poradit, ať už je to s čímkoliv, může se to týkat lásky, kluků, ale taky třeba školy atd. Můžete mi psát buďto sem, do komentářů, nebo na email (pokud chcete aby to zůstalo v soukromí) claire.holt13@seznam.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: CO tedˇ?

(Kiki - adminka, 28. 6. 2011 19:21)

Ahoj,
tak když říkáš, že jste se na sebe usmívali, tak se asi znáte osobně. Jestli třeba ze školy, tak se s ním dej o přestávce do řeči a zeptej se ho, proč ti neodepsal. Jestli bude dělat, že mu žádná SMS nepřišla, tak se ho zeptej jestli by s tebou chtěl jít ven. Podle jeho chování poznáš, jestli se mu ještě líbíš. Může se stát, že se třeba stydí, proto ti neodepsal. Taky je možný, že psal třeba víc holkám:
mně se stalo, že sem si psala s klukem, psal mi že mě miluje (takový lidi nechápu, když jsme nebyli ani venku) a když jsem se ho ptala, jestli by šel ven, vždycky neměl čas. Když se to jednou nakonec povedlo, zjistila jsem že se hodně stydí, a tak jsme si psali dál. Druhej den jsem přišla do školy pozdě, a protože u nás jaksi nefunguje zasedací pořádek, sedla jsem si k mojí (ne)kámošce. Povídali jsme si, a protože o mně a tom klukovi byly drby, zeptala se mě jak to jde. Říkala jsem že dobrý, a ona jestli mi píše, že mě miluje. Řekla jsem že jo, a ona mi ukázala SMS z předchozího dne, a tam jí ten kluk psal to samý. Potom už se mi vůbec neozval :/.
Pokud to ale bude nedorozumění a půjdete ven, hned jak zjistíš, že se ti líbí víc než ten tvůj kluk, hned se s tvým klukem rozejdi, aby tě on i ostatní neměli za ,,děvku" ;).
Určitě dej vědět jak to dopadlo, nebo když budeš potřebovat poradit víc. :))

Re: Re: CO tedˇ?

(Jana, 30. 6. 2011 16:09)

ahoj děkuju,že si mi napsala . Tak už sme si chvíli psali furt mi píše takový ty hezký věci,píše tada až když napíšu já jako první.když sem mu napsala,že bych se chtěla sejít.Tak on napsal,že taky to chce.A,že zatim nemá představu kam.když sem mu navrhla nejakj den tak se mu to nehodilo.To by nevadilo ale už nenapsal kdy.jo a fakt se taky stydí.jo a že dlouho neodepisuje nestíhá reagovat na sms protože ma furt plnou pamět.nevim jak to bude dál ted teda nebudu psát a necham ho jastli se ozve když mě prej chce to psal ,že by chtěl něco vic ne mě jen svést proboha jak dlouho může trvat klukum než napíšou když se ted moc nevidíme???

Re: Re: Re: CO tedˇ?

(Kikinka-adminka, 5. 9. 2011 20:30)

Ahoj, celé prázdniny jsem tu nebyla, takže se fáákt moc omlouvám. Už ti za prázdniny stihl odepsat? :D Jestli máte Facebook a napíšeš mu přes chat, tak by ti měl odepsat hned. Můžete jít někam do parku, k rybníku, nebo třeba na hřiště (sednout si na lavičku, né si tam hrát ;)). O nějakém víkendu by se vám to určitě mohlo oboum hodit, ne? A ještě: věř mi, klukům to fakt někdy může trvat dlouho ;). S pozdravem Kikinka.

Re: Re: Re: Re: CO tedˇ?

(jana, 25. 2. 2012 12:24)

ahoj omlouvám se,že jsem dlouho nenapsala.protože už spolu bydlíme a on neví,že jsem nekdy něco takovýho psala tak to píšu protože je ted v práci.Ano je to tak už společně bydlíme.koncem července mi nabídnul schůzku,bylo to prima a od tý doby sme měli náký rande a asi po měsíci jsem snim začla společně žít je to fajn.samozřejmě, že jsme se někdy hádali, to už tak někdy bývá,ale to byli nedůležitý věci.Zjistila jsem ,že jsem strašně žárlivá,přitom mi nedává ani důvod ale já jako bych mu nevěřila.jsem snim štastá a doufám, že naše láska bude trvat dlouho nejlíp navždy.ale já bych měla víc důvěřovat,né tolik přemejšlet.prosím but tu pro mě mužem si spolu psát,budu ted psát častějc a ty se mi mužeš taky svěřovat když budeš mít nejaky problém.mužem si pomáhat, je to krásný mít někoho komu mužu svěřit svoje obavy,něco co jen tak nikomu neřeknu.dlouho jsem nepsala tak ani nevím jestli se sem taky podíváš.snad se máš fajn.napiš prosssím Jana

Re: Re: Re: Re: Re: CO tedˇ?

(Kikinka-admin, 25. 2. 2012 19:06)

Ahoj,
protože jsem adminka této stránky, budu ti odepisovat kdykoliv ;). Teď sice uvažuju o přesměrování, ale to by tady bylo napsané, že jsem jinde, tak pak můžeš psát tam ;)). Nebo klidně i sem, tato stránka bude fungovat pořád, jen se potom nebudou zobrazovat nové příspěvky, ty budou na nové adrese. Ale to zatím předbíhám. Takže: Je fajn že se vám to takhle povedlo, ale nemyslím si že to, že jsi sem psala je něco, za co byses měla stydět nebo před ním tajit. Nemusí vědět všechno, ale kdyby se to dozvěděl, tak to přeci nevadí :)). Jestli mu nedůvěřuješ, mohli byste si o tom promluvit. Nebo jestli mu to nechceš říkat, tak stačí abys s ním víc mluvila o svých problémech, třeba ta vzájemná důvěra časem přijde. Pak je tu ta žárlivost. Je hodně spojená s důvěrou, takže: Promluv si s ním proč žárlíš, na koho/na co a jestli by se to nedalo nějak zlepšit. Jestli chceš, tak častěji psát můžeš, já ti odpovím vždycky :)). S pozdravem Kikinka